Category Archives: Alternative

Nerohvirran Oraakkeli - Luonteri Surf + Ne Luupojat Surf - Antti Tänne (Vinyl)

8 thoughts on “ Nerohvirran Oraakkeli - Luonteri Surf + Ne Luupojat Surf - Antti Tänne (Vinyl)

 1. Sall
  Është e pabesueshme sipërmarrja e spanjollit Antonio de la Rosa, i cili në 76 ditë u ka dhënë remave të një ‘paddleboard’, një mjet i ngjashëm me surf-in, por më e gjatë dhe më e trashë. Pasi i rezistoi kushteve meteorologjike dhe hëngrij ushqime të ndenjura, të shtunën më 24 gusht, mbërriti në Honolulu.
  Reply
 2. Nisho
  Ne Luupojat Surf oli suomalainen yhtye, jonka muodostivat ramopunk-yhtyeet Ne Luumäet, Pojat ja Luonteri daibeledinghocompmavoxidizole.xyzinfot keikkailivat usein yhdessä luvun lopulla, kunnes Ne Luumäet keksi, että olisi hauska myös levyttää yhdessä. Yhtyeet päätyivät studioon nimellä Ne Luupojat Surf ja levyttivät vuonna kolme jouluista kappaletta, julkaisten ne yhtenä singlenä.
  Reply
 3. Voodoolar
  Antti Kurhinen Yleinen Ei kommentteja Hola amigos, Tosiaan jummijammi, sehän alkaa ihan just, meinasin melkein itekki unohtaa tässä hirveessä muuttorumbahässäkässä huh:D! Enää vähän yli viikko ja pärähtää kautta aikojen paras ja viettelevin Temptation Island Suomi kausi, ai että.
  Reply
 4. Malakus
  Disa pjesëtarë të tifogrupit të Prishtinës, “Plisat”, të cilët njihen për mos-përkrahjen e përfaqësueses së Kosovës në futboll, sot, pas ndeshjës Kosova me Çekinë, ku Kosova fitoi me rezultat 2 me 1, kanë bërë një gjest të turpshëm.
  Reply
 5. Akile
  Ndonjëherë, natyra na befason. Videoja e fundit që po qarkullon në internet përmban një sorrë dhe një mi duke u përleshur. Klip, i cili u regjistrua në vitin , tregon një ‘luftë’ mes tyre, në një stadium futbolli në Angli. Duket se sorra është duke u përpjekur që të marrë një vakt të shijshëm, por .
  Reply
 6. Zulusar
  Një gjykatë në Prishtinë i caktoi masën e paraburgimit prej 30 ditës një të dyshuari për përfshirje në luftën e Sirisë. Në një njoftim të gjykatës thuhet se masa u caktua nën dyshimin e bazuar për kryerje të veprës penale "organizimi dhe pjesëmarrja në grup terrorist", e dënueshme ne bazë të për ndalimin e bashkimit në konfliktet e armatosura jashtë vendit.
  Reply
 7. Shaktirisar
  Speciale: Ne jemi me Agronin» Agron Tufa, pasqyra ku diktatura nuk sheh dot veten Nga Ahmet Prençi»Një letër shkrimtarit Agron Tufa, për gëzimet dhe tmerret që la pas Nga Ramiz Gjini»Nuk ka ikur Agron Tufa, por ju të gjithë Nga Artan Gjyzel Hasani»Zëri dramatik i ndërgjegjes ose i përkulem flijimit tënd dhe dhembjes sate.
  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *